The Bulldog Energy Drink: De Amsterdamse Energy Drink met Wereldwijde Bekendheid

The Bulldog exploiteerd niet alleen coffeeshops, maar ook Energy Drink!

Wanneer mensen aan The Bulldog Amsterdam denken, denken de meesten direct aan de beroemde coffeeshops in hartje Amsterdam. Wat veel mensen echter niet weten, is dat The Bulldog ook al jarenlang een eigen The Bulldog Energy Drink produceert.

Deze energydrank draagt dezelfde stoere Amsterdamse uitstraling als het bekende merk en is inmiddels verkrijgbaar in verschillende landen. Voor liefhebbers van energydranken én Amsterdam is het een herkenbaar product met een eigen karakter. The Bulldog bracht zijn energydrank eind jaren ’90 op de markt als uitbreiding van het merk.


Van Amsterdam naar een internationaal lifestylemerk

The Bulldog werd in 1975 opgericht door Henk de Vries in Amsterdam. Inmiddels is het uitgegroeid tot een wereldwijd bekend lifestylemerk met coffeeshops, hotels, cafés, kleding, souvenirs én een eigen energydrank.

De herkenbare rode bulldog is wereldwijd een symbool geworden van Amsterdam en trekt jaarlijks miljoenen toeristen.


The Bulldog Energy Drink

The Bulldog Energy Drink is ontwikkeld voor mensen die behoefte hebben aan extra energie tijdens:

  • Werk
  • Studie
  • Autorijden
  • Festivals
  • Sport
  • Uitgaan
  • Lange werkdagen

De drank bevat onder andere:

  • Cafeïne
  • Taurine
  • B-vitaminen
  • Koolzuur
  • Verfrissende smaak

Hierdoor geeft de drank een snelle energieboost wanneer je extra scherp wilt blijven.


Een bijzondere strijd met Red Bull

Misschien wel het bekendste hoofdstuk uit de geschiedenis van The Bulldog Energy Drink is de langdurige juridische strijd met Red Bull.

Jarenlang vochten beide bedrijven over het gebruik van de naam “Bull”. Uiteindelijk werd vastgesteld dat consumenten duidelijk onderscheid kunnen maken tussen The Bulldog en Red Bull, mede doordat de merken een totaal andere uitstraling en geschiedenis hebben. Daarmee mocht The Bulldog zijn energydrank blijven verkopen.


Amsterdam in een blikje

Wat The Bulldog Energy Drink uniek maakt is de sterke band met Amsterdam.

Het merk straalt dezelfde sfeer uit als de stad:

  • Vrijheid
  • Internationaal
  • Modern
  • Stoer
  • Eigenzinnig

Daardoor is de energydrank populair onder zowel Nederlandse consumenten als toeristen.


Waar koop je The Bulldog Energy Drink?

Ben je op zoek naar The Bulldog Energy Drink blikjes?

Bij Goedkoopblikjes.nl bestel je eenvoudig trays voor thuis, op kantoor, in de horeca, sportkantine of vereniging. Dankzij onze scherpe prijzen is groot inkopen extra voordelig.

Waarom bestellen bij Goedkoopblikjes.nl?

  • Scherpe prijzen
  • Snelle levering
  • Grote voorraad
  • Ideaal voor particulier én zakelijk
  • Afhalen mogelijk na afhaalbericht

Veelgestelde vragen

Ja. De energydrank is onderdeel van het bekende Amsterdamse merk The Bulldog.

bekend lifestylemerk.

Ja, net als de meeste energydranken bevat The Bulldog Energy Drink cafeïne, taurine en B-vitaminen.

Je bestelt The Bulldog Energy Drink eenvoudig online bij Goedkoopblikjes.nl, met snelle levering of afhalen na bericht.

The Bulldog Energy Drink: De Amsterdamse Energy Drink met Wereldwijde Bekendheid